PopisNÁPLŇ PRÁCE: Vedení týmu pracovníků v sociálních službách, kontrola a garance kvality služby, administrativa služby, spolupráce s vedením úseku zdravotní a sociální péče, spolupráce při tvorbě metodik organizace.
POŽADAVKY: 3 roky odborné praxe, výpis z trestního rejstříku, očkování proti žloutence typu B, potravinářský průkaz.
NABÍZÍME: Osobní ohodnocení, příplatek za vedení, čtvrtletní odměny, příspěvky na obědy, 5 týdnů dovolené, možnost dalšího vzdělávání, poukázky v hodnotě 1800,- Kč/rok
KONTAKT: e-mailem
Přihlášky do výběrového řízení zašlete do 30.6. 2019. Vybraní uchazeči budou seznámeni s místem a datumem konání výběrového řízení. K přihlášce do výběrového řízení přiložte váš koncept představy péče o klienty v domově pro seniory. Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHorní Sloupnice 258, 565 53 Sloupnice Mzda minimálně19390 Kč Nastoupit od2019-08-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Domov pro seniory Sloupnice
  • Domov pro seniory Sloupnice
  • Kontakt : Miroslav Šteyer
  • Telefon : +420 465 549 116,602 286 243
  • E-mail : domov@ddsloupnice.cz
  • Adresa : Horní Sloupnice 258, 565 53 Sloupnice

Klíčová slova

výběrového

řízení

péče

služby

vedení

spolupráce

emailem přihlášky

kčrok kontakt

hodnotě1800

poukázky