PopisNÁPLŇ PRÁCE: Velmi zajímavá nejednotvárná práce s možností profesního a osobnostního růstu v moderním prostředí silné a stabilní společnosti nezávislé na automobilním průmyslu s 19-tiletou tradicí v Moravské Třebové. Nevyrábíme jen komponenty, ale kompletní stroje a výrobky. Přijďte rozšířit náš úspěšný tým!
Budete pracovat na projektech při vývoji nových výrobků a strojů, budete vytvářet výkresovou a průvodní dokumentaci, podílet se na výrobě a testování prototypů apod.

POŽADAVKY: Požadujeme vzdělání se zaměřením na strojírenství, mechaniku nebo robotiku. Znalost práce se SolidWorks a SolidCAM vítána, rovněž jako znalost NJ nebo AJ.

NABÍZÍME:
Nabízená hrubá mzda od 35.000 Kč odpovídá cca 220 Kč/hod.
Dynamický mzdový systém - aktivní hodnocení zaměstnance na měsíční bázi dle dosahovaných výkonů a úspěchů. Jediné místo, kde jste hodnoceni průběžně, a kde máte zajištěnu nejvyšší mzdu v regionu a možnost profesního růstu! Úprava mezd dvakrát ročně.
- Měsíční výkonové bonusy až 30% navíc k vyplácené mzdě
- Možnost průběžně proplácené práce přesčas s příplatky 25% za běžný přesčas, za sobotu 50%, za neděli a svátek 100%, za noční směny příplatek 50 Kč/hod
- Komfortní velká kafeterie s odpočívacím koutem a dotovanými nápoji
- Příspěvky na stravování
- Parkování uvnitř firemního areálu
- Hodnotné odměny/dárky za pracovní jubilea,
- Příspěvky ke sňatku a narození dítěte
- Příspěvky na životní pojištění
- Dárky k Vánocům, pravidelné firemní akce a další benefity

KONTAKT: e-mailem
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSvitavská 1601/70, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1 Mzda minimálně35000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

protechnik consulting s. r. o.
  • protechnik consulting s. r. o.
  • Kontakt : Personální oddělení
  • Telefon : +420 461 550 982
  • E-mail : jobs@protechnik.cz
  • Adresa : Svitavská 1601/70, Předměstí, 571 01 Moravská Třebová 1

Klíčová slova

práce

profesního

znalost

průběžně

růstu

přesčas

vyplácené

mzdě možnost

navíc

možnost