Popis(11. platová třída)
Náplň práce: výkon kompetencí vyplývajících z funkce vedoucího odboru k podřízeným zaměstnancům vykonávajícím působnost odboru dle organizační struktury MěÚ Rakovník, výkon povinností vedoucího odboru dle organizačního řádu MěÚ Rakovník, komplexní zajišťování agendy v přenesené působnosti - vedení agendy školství, památkové péče, válečných hrobů a pietních míst, agendy přestupků dle autorského zákona a zákona o státní památkové péči, komplexní zajišťování agendy v samostatné působnosti - plnění funkce zřizovatele příspěvkových organizací města na úseku školství a kultury, komplexní zajišťování agendy dotačních programů v rámci samostatné i přenesené působnosti.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, schopnost týmové práce a řízení pracovního kolektivu, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: písemnou přihlášku spolu s životopisem a ostatními dokumenty posílejte do 17.5.2019 na adresu Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník. Přihlášku je možné podat i osobně do podatelny MěÚ na uvedenou adresu.

Více informací na www.mesto-rakovnik.cz Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMěsto Rakovník- pracoviště Na Sekyře, Na Sekyře 166, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1 Mzda minimálně21480 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-04T02:33:53

Společnost

Město Rakovník
  • Město Rakovník
  • Kontakt : Renáta Kameníková
  • Telefon : +420 313 259 121
  • E-mail : rkamenikova@murako.cz
  • Adresa : Město Rakovník- pracoviště Na Sekyře, Na Sekyře 166, Rakovník II, 269 01 Rakovník 1

Klíčová slova

agendy

rakovník

měú

dle

práce

odboru

zajišťování

komplexní

zákona

památkové