PopisMísto výkonu práce: mobilní středisko, které je převážně umístěno na provozovně Děpoltovice, okr. Karlovy Vary
Nástup: optimálně červen 2019, popř. dle dohody
Náplň práce: obsluha a údržba technologické linky na zpracování kameniva, obsluha čelního kolového nakladače nebo pásového hydraulického rypadla, další práce dle požadavků a pokynů vedoucího mobilní linky či vedoucího sektoru
Požadujeme: minimálně SOU vzdělání, řidičský průkaz skupiny B a T, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
Uvítáme: průkaz strojníka kolového nakladače a pásového hydraulického rypadla, praxi v hornické činnosti, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, odbornou způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., min. § 5
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, turnusovou pracovní dobu, nástupní mzdu od 30.600,- Kč včetně 50 % prémií ze základní mzdy, náborový příspěvek 10.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování (stravenky v hodnotě 100,- Kč), roční odměny, pojištění za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů FlexiPass, kartu Multisport, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, zajištění strojnického průkazu na náklady zaměstnavatele, po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEUROVIA Kamenolomy, a.s.-008 Lom Děpoltovice, Děpoltovice 1, 362 25 Nová Role Mzda minimálně30600 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-06T18:26:53

Společnost

EUROVIA Kamenolomy, a.s.
  • EUROVIA Kamenolomy, a.s.
  • Kontakt : Petr Habaj
  • Telefon : +420 724 237 283
  • Adresa : EUROVIA Kamenolomy, a.s.-008 Lom Děpoltovice, Děpoltovice 1, 362 25 Nová Role

Klíčová slova

průkaz

dobu

dle

práce

vedoucího

pracovní

rypadla

hydraulického

pásového

nakladače