PopisVEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce
• obchodní činnost v oblasti energetických investičních celků, parních turbín a parních kotlů - technická podpora zpracování nabídek
• rozvíjení vztahů s klíčovými zákazníky
• řízení a nastavení obchodní strategie
• odpovědnost za budget oddělení
• časté služební cesty v ČR i zahraničí
• vedení týmu obchodníků
• komunikace s bankovními institucemi pro zajištění financování projektů
• sledování technologického vývoje a následná prezentace novinek zákazníkům (přednášky, veletrhy apod.)
• úzká spolupráce s partnery v Číně

Požadujeme
• SŠ/VŠ technické vzdělání nebo zkušenost ve strojírenství- Zájem o energetické strojírenství
• Aktivní znalost anglického jazyka
• Časová flexibilita
• Obchodní duch
• Orientace na výsledek, velmi dobré obchodní, technické, komunikační a prezentační dovednosti
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
• jazykové kurzy, školení
• zajímavou práci s možností seberealizace
• pružná pracovní doba
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní a životní pojištění
• příspěvek na stravování

Nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Brno

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mailovou adresu nejedla@ekolbrno.cz.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKřenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně100000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-06T15:26:00

Společnost

EKOL, spol. s r.o.
  • EKOL, spol. s r.o.
  • Kontakt : Irena Nejedlá DiS.
  • Telefon : +420 543 531 674
  • E-mail : nejedla@ekolbrno.cz
  • Adresa : Křenová 211/65, Trnitá, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

technické

obchodní

parních

dobré

školení zajímavou

kurzy

bnabízíme jazykové

průkaz

dovednosti řidičský

prezentační