PopisNÁPLŇ PRÁCE: asistent pedagoga v dětském domově - pracovní poměr na dobu určitou (1 rok s možností prodloužení), noční i denní služby u dětí
POŽADAVKY: vzdělání dle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících, absolvování psychotestů dle zákona č. 109/2002 Sb. před přijetím, výpis z rejstříku trestů (ne starší 3 měsíců), zdravotní způsobilost, zdravotní průkaz, řidičský průkaz sk. B výhodou
NABÍZÍME: 40 dní dovolené, FKSP, stravenky
KONTAKT: e-mailem (motivační dopis a životopis v elektronické podobě zasílejte do 31. 5. 2019) Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěA. Lidmilové 505, Horní Předměstí, 572 01 Polička Mzda minimálně18000 Kč Nastoupit od2019-09-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Dětský domov Polička
  • Dětský domov Polička
  • Kontakt : Miroslava Přiklopilová
  • Telefon : +420 461 725 471
  • E-mail : dd.policka@seznam.cz
  • Adresa : A. Lidmilové 505, Horní Předměstí, 572 01 Polička

Klíčová slova

zákona

dle

zdravotní

průkaz

náplň

výhodou nabízíme

trestů

starší

měsíců

způsobilost