Popispracoviště Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: Poskytování podpory pedagogovi při administrativní a organizační činnosti pedagoga. Pomáhání při rozvoji mimoškolních a volnočasových aktivit účastníků zájmového vzdělávání
- Požadavky: Pedagogické vzdělání (min. středoškolské), příp. kurz pedagogického směru v rozsahu min. 120 hodin, kladný vztah k dětem
- Pracovní doba Po - Pá 8 - 16 hod., Benefity: Sravenky, Dodatková dovolená
- kontakt dohodnout předem telefonicky v době Po-Pá 8.00-14.00 hod. nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKroužky 609, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1 Mzda minimálně17000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace
  • Středisko volného času Včelín, příspěvková organizace
  • Kontakt : Dana Nováková
  • Telefon : +420 734 797 560
  • E-mail : svcvcelin@centrum.cz
  • Adresa : Kroužky 609, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1

Klíčová slova

hod

min

pracoviště

sravenky

hodin

kladný

vztah

dětem

pracovní

doba