PopisNÁPLŇ PRÁCE: broušení nerezových polotovarů a výrobků pro špičkové gastro vybavení
POŽADUJEME: technické myšlení, technická zručnost, ochotu pracovat a učit se nové věci , VÝHODOU: předchozí praxe, spolehlivost, časová flexibilita
Nabízíme:dlouhodobou spolupráci
Zaměstanecké benefity: závodní stravování, bonusy/prémie, firemní akce, příspěvky
Nástup ihned.
Kontakt telefonicky v době od 7:00 - 15:30 hod., nebo e-mailem
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostJednosměnný provoz PracovištěZemědělská 500, 373 81 Kamenný Újezd Mzda minimálně22600 Kč Mzda maximálně29500 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • GASTRO PRODUCTION s.r.o.
  • Kontakt : Václav Paleček
  • Telefon : +420 702 166 968
  • E-mail : palecek@gastro.cz
  • Adresa : Zemědělská 500, 373 81 Kamenný Újezd

Klíčová slova

náplň

bonusyprémie

časová

flexibilita nabízímedlouhodobou

spoluprácizaměstanecké

benefity

závodní

stravování

firemní

praxe