PopisMísto výkonu práce: Říční 974/2, 739 32 Vratimov
Kontakt: e-mailem

Hledáme absolventa VŠ/SŠ, ekonomického směru

Náplň práce:
1.práce se systémem Helios
2.přijímání objednávek, vystavování faktur, vyřizování reklamací, dobropisů
3.zavádění nových položek a dodavatelů do systému
4.příprava objednávek pro vedoucího obchodního oddělení
5.plánování nákupu

Požadavky: znalost - excel, word

Nástup ihned ! Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBATERIE CENTRUM, s.r.o. (Vratimov), Říční 974/2, 739 32 Vratimov 1 Mzda minimálně16300 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

BATERIE CENTRUM, s.r.o.
  • BATERIE CENTRUM, s.r.o.
  • Kontakt : Petra Bartková
  • E-mail : kariera@bateriecentrum.cz
  • Adresa : BATERIE CENTRUM, s.r.o. (Vratimov), Říční 974/2, 739 32 Vratimov 1

Klíčová slova

objednávek

místo

reklamací

wordnástup

excel

znalost

nákupupožadavky

oddělení 5plánování

obchodního

vedoucího