PopisPožadujeme :
- vzdělání SŠ / VŠ nejlépe ekonomického směru
- výhodou praxe v oblasti péče o klienty a prodeji služeb
- profesionální vystupování, prezentační a organizační schopnosti
- prodejní a komunikační dovednosti
- výhodou znalost bankovních produktů
- aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost
- mobilitu a časovou flexibilitu
Náplň práce :
- plánování a realizace akviziční činnosti s cílem rozšířit portfolio klientů obchodního místa
- poskytování vysoce kvalitního a profesionálního poradenství
- identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení
- zpracování klientské dokumentace
- budování a rozvoj dlouhodobých vztahů s klienty
- péče o akvizicí získané portfolio klientů
- odpovědnost za prodejní výsledky a kvalitu poskytovaných služeb
Pracovní doba :
Po 8:30 - 17:00
Út 8:30 - 16:00
St 8:30 - 17:00
Čt 8:30 - 17:00
Pá 8:30 - 15:30
Nástup dle dohody.
Životopis zašlete na lukas.navratil@bcas.cz Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěLukáš Navrátil - OK POINT, Farní č.p. 70/2, 586 01 Jihlava 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně35000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Lukáš Navrátil
  • Lukáš Navrátil
  • Kontakt : Lukáš Navrátil
  • Telefon : +420 777 949 912
  • E-mail : lukas.navratil@bcas.cz
  • Adresa : Lukáš Navrátil - OK POINT, Farní č.p. 70/2, 586 01 Jihlava 1

Klíčová slova

klientů

péče

prodejní

klienty

portfolio

výhodou

optimálních

rozvoj

budování

dokumentace