PopisNáplň práce: zpracování příjmu zboží a fakturace, práce s informačním systémem NAVISION, řešení krátkodobého nákupu spojovacích materiálů, zpracování poptávky položek zboží dle specifického přání zákazníka a jejich následné vyhodnocení, zajišťování úspěšného průběhu jednotlivých zakázek.
Požadujeme: komunikativnost, pracovitost, zodpovědnost, profesionální přístup, ochotu učit se novým věcem, znalost MS Office na pokročilé úrovni.
Výhodou je:praxe na obdobné pozici, znalost spojovacích materiálů a programu NAVISION.
Nabízíme: zázemí rozvíjející se společnosti, příjemné a přátelské pracovní prostředí, zaměstnanecké benefity, prostor pro odborné sebevzdělání, firemní a zaměstnanecké akce, a další.
Práce vhodná i pro studenty formou brigády.
Výhody: příspěvek na stravování - stravenky,
poukázky na volnočasové aktivity,
příspěvek na životní/penzijní pojištění,
zaměstnanecké slevy.

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBMKco. s.r.o. - areál Rybníky, Rybníky II 747, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně18000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

BMKco. s.r.o.
  • BMKco. s.r.o.
  • Kontakt : Lenka Ševčíková
  • E-mail : sevcikova@bmkco.cz
  • Adresa : BMKco. s.r.o. - areál Rybníky, Rybníky II 747, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

znalost

spojovacích

zpracování

práce

zboží

zaměstnanecké

materiálů

prostředí

pracovní

přátelské