PopisAsistent/ka obchodu (telemarketing)
Náplň práce: zajišťuje výkon administrativních činností společnosti na úseku obchodu a marketingu, zejména pak poptávek, obchodních nabídek, objednávek, smluv, souhlasů se zasíláním obchodních sdělení a dalších obchodních písemností, vedení evidencí na úseku obchodu a marketingu; připravuje prezentace a reporty společnosti; spolupracuje při přípravě marketingového plánu společnosti; provádí monitoring veřejných zdrojů, zejména tiskovin a Internetu; analyzuje zjištěné informace a vytipovává potenciální klienty; podává základní telefonické informace o produktech společnosti; nabízí formou telefonických nabídek služby společnosti;
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání, se zaměřením na administrativu výhodou; praxe na obdobné pracovní pozici výhodou; praxe v oblasti obchodu nebo telemarketingu; výborná znalost psaní na klávesnici;
znalost anglického nebo německého jazyka výhodou; výborná znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet), Access výhodou; řidičský průkaz skupiny "B" výhodou, dobré komunikační dovednosti; příjemný a kultivovaný hlasový projev, ochota argumentovat pozitivní myšlení a dobrou náladu, dobré organizační a interpersonální dovednosti; odolnost vůči stresu;
Nabízíme: stabilní zázemí, pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích; odpovídající platové podmínky; kariérní růst a další rozvoj ve společnosti; PC; příjemný pracovní kolektiv; firemní benefity;
Výhody: příspěvek na stravování - stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění
Minimální vzděláníStřední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBMKco. s.r.o. - areál Rybníky, Rybníky II 747, Prštné, 760 01 Zlín 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

BMKco. s.r.o.
  • BMKco. s.r.o.
  • Kontakt : Paseková Jana
  • E-mail : pasekova@bmkco.cz
  • Adresa : BMKco. s.r.o. - areál Rybníky, Rybníky II 747, Prštné, 760 01 Zlín 1

Klíčová slova

společnosti

výhodou

obchodu

obchodních

pracovní

výborná

praxe

dobré

dovednosti

příjemný