PopisPracoviště: Edisonova 1501/60, Ostrava - Hrabůvka
Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu na e-mail: skolickaostrava@seznam.cz nejpozději do 20.5.2019. Pokud zájemce nezašle životopis a motivační dopis, nebude zařazen do výběrového řízení.

POŽADAVKY:
"VŠ vzdělání ekonomického směru
"samostatnost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, flexibilita, pečlivost, spolehlivost, přesnost, loajalita
"velmi dobré komunikační schopnosti a schopnost spolupráce
"velmi dobré znalosti práce na PC (Word, Excel, PowerPoint aj.) a s Internetem
"řidičský průkaz skupiny B podmínkou

NÁPLŇ PRÁCE:
-komplexní administrativní podpora chodu zařízení, vedení agendy zařízení,
-vedení diáře nadřízeného,
-zajišťování komunikace a spolupráce mezi pobočkami,
-podpora při akvizici klientů,
-zajišťování dalších úkolů dle pokynů vedoucího.
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěEdisonova 1501/60, Hrabůvka, 700 30 Ostrava 30 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek
  • Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek
  • Kontakt : Zuzana Běhalová
  • E-mail : reditel@jesleostrava.cz
  • Adresa : Edisonova 1501/60, Hrabůvka, 700 30 Ostrava 30

Klíčová slova

dobré

excel

práce komplexní

podmínkounáplň

skupiny

průkaz

internetem quotřidičský

powerpoint

word

podpora