PopisKO: Jašek Daniel, tel.: 608 720 027, e-mail: info@nej-jidlo.cz. Pro domluvení osobní schůzky se nejprve kontaktujte se zaměstnavatelem telefonicky.
Vzdělání v oboru, praxe v oboru, příp. dlouhodobá praxe a zkušenosti s gastronomickým provozem, samostatnost.
Směnnost: krátký/dlouhý týden, prac. úvazek možno domluvit i zkrácený, pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce: příprava jídel, výdej jídel, pomoc s přípravou pokrmů pod vedením kuchaře.
Možné i jako brigáda. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTurnusové služby PracovištěHILL city s.r.o. - Restaurace Contact, U Cukrovaru 513/6, Kateřinky, 747 05 Opava 5 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

HILL city s.r.o.
  • HILL city s.r.o.
  • Kontakt : Daniel Jašek
  • Telefon : +420 608 720 027
  • E-mail : info@nej-jidlo.cz
  • Adresa : HILL city s.r.o. - Restaurace Contact, U Cukrovaru 513/6, Kateřinky, 747 05 Opava 5

Klíčová slova

jídel

oboru

praxe

kojašek

domluvit

zkrácený

pracoviště

opava

nástup