PopisProfesní životopis zašlete, prosím, na e-mail: schierer@schierer.cz, vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Nástup 1.6.2019 nebo dle domluvy. PP na dobu určitou 1 rok, výhledově na dobu neurčitou, mzdové podmínky budou sjednány při osobním pohovoru podle praxe.
Požadujeme: Vyučení (nejlépe obor elektro nebo strojní), ŘP sk. B
Náplň práce: přímý prodej zboží, odborné poradenství a komunikace se zákazníky, objednávání zboží
Zaměstnanecké výhody: stravenký á 100,- Kč, služební telefon, prémie, odměny, 13.plat, příspěvek na PP, 4 dny zdravotního volna
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSkladová 551/9, Koterov, 326 00 Plzeň 26 Mzda minimálně19000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Profi Schierer s.r.o.
  • Profi Schierer s.r.o.
  • Kontakt : Životopisy
  • E-mail : schierer@schierer.cz
  • Adresa : Skladová 551/9, Koterov, 326 00 Plzeň 26

Klíčová slova

dobu

zboží zaměstnanecké

b náplň

práce

přímý

prodej

zboží

odborné

poradenství

komunikace