PopisNa základě ustanovení § 22 odst. 5 a § 23 odst. 1 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů (dále jen "zákon"), prodlužuji lhůtu pro podání přihlášky do výběrového řízení na obsazení služebního místa psycholog ve služební hodnosti vrchní komisař
Se zařazením: HZS Libereckého kraje Kancelář krajského ředitele Psychologické pracoviště
Místo služebního působiště: Liberec
Náplň služebního místa:
Poskytování komplexní krizové intervence v obzvláště náročných životních situacích při výkonu služby příslušníka hasičského záchranného sboru.
Předpokládaný termín ustanovení na služební místo: 01.07.2019
Charakteristika služebního místa:
- tarifní třída 08
- minimální stupeň dosaženého vzdělání vysokoškolské v magisterském studijním programu
Zákonné požadavky na volné služební místo:
- skupina kmenových oborů Obory z oblasti psychologie
- kmenový obor Psychologie
- stupeň vzdělání vysokoškolské vzdělání
- studijní obor Psychologie
Nárokové složky služebního příjmu:
- základní tarif v tarifním stupni podle započitatelné praxe od 31.340 Kč do 47.020 Kč
- zvláštní příplatek podle § 120 odst. 3 zákona v 2. skupině, ve výši 3.800 Kč
- osobní příplatek ve výši závislé na kvalitě výkonu služby
Výčet dokladů, které připojí uchazeč o volné služební místo k přihlášce:
- profesní životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání
- ověřené kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání
V souladu s ustanovením § 11 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromaždovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.
Podle ustanovení § 12 zákona č. 101/2000 Sb. má uchazeč právo, pokud o to požádá, na informaci o zpracování svých osobních údajů. Podle ustanovení § 21 zákona č. 101/2000 Sb., zjistí-li nebo domnívá-li se uchazeč, že jsou zpracovávány osobní údaje v rozporu s ochranou jeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, může požádat o vysvětlení nebo o odstranění takto vzniklého stavu. Současně má právo se se svým podnětem obrátit na Úřad pro ochranu osobních údajů. Předložené osobní údaje budou uchazeči vráceny spolu s informací o jeho výsledku ve výběrovém řízení.
Písemnou přihlášku, požadované doklady včetně svojí kontaktní adresy a telefonu (popř. e-mailu) uchazeč doručí do 17.05.2019 na adresu:
Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje, Barvířská 29/10, 460 01 Liberec 3 (k č.j. HSLI-1-19/KŘ-R-2019)
Uchazeči splňující stanovené zákonné podmínky budou pozváni k absolvování výběrového řízení. Pokud nebudou k písemné přihlášce přiloženy všechny požadované doklady nebo nebude přihláška
doručena do termínu uvedeného v předchozím odstavci, nebude uchazeč do výběrového řízení zařazen. Případné další informace podá pracoviště personální a PaM mjr. Mgr. Jiří Hansal, tel. 950470149, 950470032. Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěHasičský záchranný sbor Libereckého kraje-001, Barvířská 29/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7 Mzda minimálně31340 Kč Mzda maximálně47020 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje
  • Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje
  • Kontakt : Jiří Hansal
  • Telefon : +420 950 470 149,950 470 032
  • E-mail : jiri.hansal@hzslk.cz
  • Adresa : Hasičský záchranný sbor Libereckého kraje-001, Barvířská 29/10, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Klíčová slova

zákona

služebního

uchazeč

ustanovení

údajů

služební

výběrového

odst

osobních

řízení