PopisPracoviště: Střádalů 656/81, Ostrava - Kunčičky
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Hledáme řidiče na hlavní pracovní poměr. Požadujeme řidičské oprávnění skupin B+E a profesní průkaz. Praxe výhodou. Osmi hodinová pracovní doba, jeden pracovní víkend v měsíci.

Náplň práce: přeprava osobních, dodávkových a nákladních vozidel + pracovní stroje, likvidace dopravních nehod, vyproštění.

Mzdové rozpětí od 20 000 Kč.

Výhody: mobilní telefon, zvláštní prémie. Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřádalů 656/81, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

PAME-OSTRAVA s.r.o.
  • PAME-OSTRAVA s.r.o.
  • Kontakt : Daniel Greschner
  • Telefon : +420 724 820 001
  • E-mail : pame.ostrava@seznam.cz
  • Adresa : Střádalů 656/81, Kunčičky, 718 00 Ostrava 18

Klíčová slova

pracovní

pracoviště

likvidace

práce

přeprava

osobních

dodávkových

nákladních

vozidel

stroje