PopisASISTENT/-KA ŘEDITELE
- PP na 1 rok s možností prodloužení, nástup možný dle dohody
- Náplň práce: spolupráce s ředitelem na realizaci jeho pracovních úkolů, vytváření zázemí pro jeho činnost, přehled o jeho agendě a její administrativní podpora, e-mailová a telefonická komunikace (i v angličtině), evidence pošty, písemná korespondence, koordinace schůzek a kompletní vedení diáře, zajišťování tuzemských a zahraničních cest, komunikace se zahraničními partnery, podílení se na organizaci a přípravě společenských a kulturních akcí, vytváření zázemí a příjemného prostředí společnosti, reprezentativní činnost, administrativa, práce na PC, komunikace s médii a dalšími partnery, v zastoupení ředitele komunikace se spolupracovníky aj.
- Požadujeme: výrazné organizační a administrativní schopnosti, proaktivní přístup a schopnost samostatné práce i zároveň precizní plnění zadaných úkolů, časovou flexibilitu náležející k této profesi, znalost angličtiny výhodou, perfektní znalost češtiny (gramatika, stylistika, úprava formální i neformální korespondence) - na pohovoru bude prozkoušena, zkušenosti s prací na PC (MS Word, Excel, e-mail, internet), psaní všemi deseti, hromadná korespondence výhodou
- kultivovaný vzhled, milý a vstřícný projev, schopnost společenského vystupování a držení dress code, týmová spolupráce, spoluvytváření pozitivní a příjemné atmosféry mezi kolegy i partnery, loayalita, byť preferujeme vysokoškolské vzdělání, v případě splnění ostatních osobnostních předpokladů není podmínkou - podstatná je pro nás osobnost a schopnosti uchazeče.
- V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo telefonicky, kontaktní osoba:Markéta Chytrá, telefon: 777 253 338, e-mail: monika.hrubesova@sion.cz

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěStřední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně21000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  • Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  • Kontakt : Markéta Chytrá
  • Telefon : +420 777 253 338
  • E-mail : marketa.chytra@sion.cz
  • Adresa : Střední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

komunikace

partnery

korespondence

práce

schopnosti

znalost

případě

činnost

zázemí

vytváření