PopisNáplň práce:
" Komunikace s daňovým poradcem a zpracování podkladů pro něj
" Jednoduchá účetní evidence, zpracování přijatých faktur, vystavování vydaných faktur
" Vyřizování korespondence, příprava a kompletace dokumentů pro předání zakázek
" Komunikace se zákazníky a obchodními zástupci
" Tvorba cenových nabídek dětských hřišť dle přání zákazníka, vytváření katalogových listů herních prvků
" Tvorba objednávek pro dodavatele
" Základní E-Mailová komunikace v Aj s dodavatelem herních prvků
Požadavky:
" Dokončené SŠ vzdělání s maturitou, praxe není podmínkou
" Znalost Aj na úrovni A1
" Nutná dobrá znalost práce na PC - MS Office, znalost Byznys a CorelDRAW výhodou
" Výborné komunikační a organizační dovednosti
" Pečlivý a aktivní přístup k práci
" Samostatnost, rozhodnost a zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody: " Nástupní mzda od 20.000,- Kč (dle zkušeností a praxe)
" Navýšení mzdy po zapracování
" Pololetní prémie
" Příspěvek na zdraví, sport a kulturu (Flexi Pass CARD)
" Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně
" Smlouva na dobu neurčitou
" Možnost zkráceného úvazku
" Flexibilní pracovní doba
" Služební mobilní telefon
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŽernovická 257, Prachatice II, 383 01 Prachatice Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-05-08

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

ONYX wood spol. s r.o.
  • ONYX wood spol. s r.o.
  • Kontakt : Lucie Bicanová
  • Telefon : +420 777 006 943
  • E-mail : lbicanova@onyx-wood.cz
  • Adresa : Žernovická 257, Prachatice II, 383 01 Prachatice

Klíčová slova

herních

znalost

zpracování

dle

náplň

quot nástupní

výhody

zodpovědnost zaměstnanecké

rozhodnost

práci quot samostatnost