PopisPracovní poměr na dobu neurčitou, možnost práce i na DPP, DPČ.
Jsme ADAM DESIGN a naší činností je design a vývoj výrobků a vozidel. Pro zákazníky navrhujeme nejen líbivý a prodejně úspěšný design, ale také funkční konstrukční řešení včetně výroby prototypů viz http://www.adamdesign.cz/cs/reference/
U nás se budete podílet na vývoji výrobků a vozidel, které jsou sériově vyráběny a uvidíte tak reálné výsledky své práce.
Jací byste měli být?
Máte zkušenosti s obráběním a chcete se podílet na rozvoji naší rostoucí společnosti?
Máte zkušenosti s programováním obráběcího robota KUKA?
Jste technicky zdatný člověk, který se nebojí přemýšlet a navrhovat lepší řešení? Máte ponětí o výrobě kompozitových / laminátových dílů, jste manuálně zručný, pečlivý a zodpovědný?
Jste komunikativní, systematický, zodpovědný?
A navíc vám nechybí prostorová představivost, technické vzdělání nebo aspoň zkušenosti z výrobního prostředí?
Pokud jste si odpověděli ANO na většinu otázek, už teď vás zveme na kávu.
Jestli jste se aspoň trochu našli v tomto popisu, čtěte dále, prosím.
Aktuálně hledáme kolegy na pozici: Obráběč / programátor CNC stroje

Naše požadavky a co bychom uvítali:
- minimálně výuční list, ideálně ve strojírenství nebo aspoň praxi v oblasti výrobních vývojových projektů
- maximální spolehlivost, cílevědomost a flexibilitu, samostatnost, kreativní i kritické myšlení
- minimální znalost a schopnost orientovat se v CAD / CAM programech
- proaktivní přístup, chuť se učit a zlepšovat

Náplň práce a co by bylo vaší zábavou:
- nastavení, naprogramování, seřizování a obsluha robota KUKA
- upínání materiálu a jeho chlazení
- výběr odpovídajících nástrojů
- základní péče o stroj (čistění stroje a pracoviště)
- komunikace s ostatními členy týmu
- znalost systému SprutCAM výhodou
- orientace v technických výkresech
- podpora výroby do předání výrobku zákazníkovi
- příprava dokumentace

Na co se můžete těšit a co za to nabízíme:
- zajímavou práci a seberealizaci na projektech pro tuzemské i zahraniční zákazníky
- možnost profesního růstu
- motivační finanční ohodnocení
- osobní prémie na základě výsledků
- super tým lidí, kteří se baví prací a dokonce i spolu mimo práci
- další benefity a dobrou kávu

Zaujala vás tato nabídka rozmanité a smysluplné práce, při které se budete mimo jiné podílet na vzniku nových vozidel?
Máte-li zájem se stát součástí našeho týmu, tak nám prosím zašlete váš životopis na email: zamestnani@adamdesign.cz. Do předmětu uveďte název pozice.
Důležité upozornění: pokud Vás do 4 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, upřednostnili jsme jiné uchazeče. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů ADAM DESIGN s.r.o. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu.
Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Kontakt možný také telefonicky v době 9.00-17.00 hod na č. 737 500 639. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěADAM DESIGN s.r.o.-provozovna, Adamov 496, 679 04 Adamov 1 Mzda minimálně33000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

ADAM DESIGN s.r.o.
  • ADAM DESIGN s.r.o.
  • Kontakt : Monika Karlíková
  • Telefon : +420 737 500 639
  • E-mail : karlikova@adamdesign.cz
  • Adresa : ADAM DESIGN s.r.o.-provozovna, Adamov 496, 679 04 Adamov 1

Klíčová slova

zkušenosti

práce

podílet

zaslaném

řešení

týmu

výroby

znalost

vozidel

výrobků