PopisPracoviště: Železniční č.p. 570/6, Olomouc. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
- Vykládka a expedice zboží
- Potvrzování dodacích listů
- Zaskladnění na určené pozice
- Výdej a vychystávání zboží do výroby
- Evidence pohybu zboží ve firemním IS Helios
Požadujeme:
- Vyučen(a)
- Praxe jako skladník/skladnice min. 1 rok
- Znalost práce s čtečkou čárových kódů
- Platný průkaz řidiče VZV do 5 t výhodou
- Znalost práce s PC
- Samostatnost, spolehlivost, ochota ke spolupráci
Nabízíme:
- Pět týdnů dovolené
- Příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Dotované stravování na pracovišti
- Práce na 2, případně i 3 směny
- Dle zkušeností a znalostí mzda 111 - 125 Kč/hod.
- Měsíční bonusy ve výši až 20 % (docházka, plnění úkolů atd.)
- Jednorázový bonus 5000,- Kč po úspěšném absolvování zkušební doby
První kontakt POUZE e-mailem (martina.cartelli@otsukabrano.com). Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostTřísměnný provoz PracovištěŽelezniční 570/6, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9 Mzda minimálně111 Kč Mzda maximálně125 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

OTSUKA BRANO s.r.o.
  • OTSUKA BRANO s.r.o.
  • Kontakt : Martina Cartelli
  • E-mail : martina.cartelli@otsukabrano.com
  • Adresa : Železniční 570/6, Chválkovice, 779 00 Olomouc 9

Klíčová slova

práce

zboží

znalost

zkušeností

dle

směny

případně

pracovišti

stravování

dotované