PopisJedná se o pracovní poměr na dobu určitou - po dobu pracovní neschopnosti, čerpání mateřské a rodičovské dovolené.

Náplň práce:
zajišťování odborné a specializované agendy na úseku dávek příspěvku na péči a osob se zdravotním postižením; zpracování žádostí v aplikaci; vyhodnocování nároku na dávky; při zajišťování sociálního poradenství a sociálních služeb spolupracuje s ostatními odděleními odboru, státními a nestátními institucemi

Požadavky:
vzdělání VOŠ/VŠ a kvalifikační předpoklady sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - podmínkou; výhodou je znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád; dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel); výborné komunikační dovednosti; odolnost vůči stresu; nezbytná psychická odolnost a schopnost asertivního jednání v zátěžových situacích při jednání s klienty; svéprávnost, trestní rejstřík bez záznamu

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis na e-mail: libena.matejkova@uradprace.cz Minimální vzděláníVyšší odborné SměnnostPružná pracovní doba PracovištěÚřad práce České republiky, krajská pobočka v Olomouci, kontaktní pracoviště Lipník nad Bečvou, Bratrská 358/3, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou Mzda minimálně19910 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Úřad práce České republiky - Praha
  • Úřad práce České republiky - Praha
  • Kontakt : Liběna Matějková
  • Telefon : +420 950 155 751
  • E-mail : libena.matejkova@@uradprace.cz
  • Adresa : Úřad práce České republiky, krajská pobočka v Olomouci, kontaktní pracoviště Lipník nad Bečvou, Bratrská 358/3, Lipník nad Bečvou I-Město, 751 31 Lipník nad Bečvou

Klíčová slova

znalost

odolnost

pracovní

dobu

zákona

sociálního

sociálních

jednání

asertivního

schopnost