PopisNáplň práce:
- komplexní vedení a zajištění logistiky a nákupu pro provoz MONTÁŽE,
- poptávání materiálu a vzorků a další komunikace s projektovými vedoucími,
- sledování odvolávek dílů v IS zakázníků a následná evidence v interním IS,
- objednávání obalů, sledování salda obalů zákazníků,
- tvorba podkladů nutných pro expedici dílů k zákazníkům,
- tvorba dodacích listů + tvorba příjemek,
- dohled nad prací vedoucího skladu a skladníky,
- aktivní komunikace s ostatními výrobními středisky.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání,
- min. 2 roky praxe na obdobné pozici,
- komunikativní znalost AJ/NJ,
- znalost práce na PC ( MS Office + správa IS ),
- flexibilita, rozhodnost, odolnost vůči stresu, přesnost, pečlivost,
- ŘP skup. B.

Nabízíme:
- stabilní zázemí prosperující firmy,
- perspektivu dlouhodobé práce,
- práce pro atraktivní odvětví automotive,
- přátelské prostředí a dobrý kolektiv mladých lidí,
- příjemné čisté pracovní prostředí,
- nástup možný ihned.

PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Kontakt: UPŘEDNOSTŇUJEME PÍSEMNÝ: monika.sikulova@mbtool.cz
Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMB TOOL s.r.o. - Provoz 2 - Montáže, Olomoucká 3897/116, 796 01 Prostějov 1 Mzda minimálně25000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T16:26:23

Společnost

MB TOOL s.r.o.
  • MB TOOL s.r.o.
  • Kontakt : Monika Šikulová
  • Adresa : MB TOOL s.r.o. - Provoz 2 - Montáže, Olomoucká 3897/116, 796 01 Prostějov 1

Klíčová slova

tvorba

znalost

sledování

práce

práce

obalů

komunikace

dílů

dlouhodobé

perspektivu