PopisMísto výkonu práce: Přívozní 1064/2a, 170 00 Praha 7
Kontaktní osoba: Lohrová Jedličková Žaneta Ing., e-mail: zaneta.lohrova@ogilvy.com

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky:
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka
- Zkušenost na pozici umělecký/kreativní ředitel
- Velmi pokročilá znalost programů InDesign a Photoshop a dalších grafickými programy
- Alespoň 5 let praxe v reklamní agentuře
- Praxe ve vedení kreativního týmu

Náplň práce:
- Práce na komunikačních konceptech a kreativních strategiích značek na 15ti trzích světa
- Vytváření positioningu značek, práce se segmenty cílových skupin a designové a umělecké zpracování celého konceptu do jednotlivých touch pointů skrze všechny relevantní komunikační kanály
- Denní komunikace v anglickém jazyce - osobně, telefonicky, emailem
- Vedení týmu kreativců - design, art copy
- Art direction ve všech detailech kampaní Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěPřívozní 1064/2a, Holešovice, 170 00 Praha 7 Mzda minimálně50000 Kč Mzda maximálně60000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Geometry Prague, s.r.o.
  • Geometry Prague, s.r.o.
  • Kontakt : Žaneta Lohrová Jedličková
  • E-mail : zaneta.lohrova@ogilvy.com
  • Adresa : Přívozní 1064/2a, Holešovice, 170 00 Praha 7

Klíčová slova

práce

velmi

značek

art

vedení

znalost

praxe

místo

jednotlivých

konceptu