PopisNáplň práce: příprava technologických postupů, denní zadávání dat, podpora oddělení plánování výroby, spolupráce s ostatními úseky organizace, vedení příslušné dokumentace, účast na výrobních a ostatních poradách.

Požadujeme: min. SŠ vzdělání, výhoodou znalost AJ/ NJ, znalost práce na PC, aktivní přístup, pečlivost, zodpovědnost, zájem o technologii výroby, spolehlivost a zájem učit se novým věcem, organizační schopnosti.

Nabízíme: zázemí stabilní a rostoucí firmy, odpovídající zaškolení, jazykové kurzy, možnost kariérního růstu a externích školení, stravenky 100 Kč/den, občerstvení na pracovišti, mzda dle zkušeností, nástup možný ihned.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostPružná pracovní doba PracovištěJiřice 251, 396 01 Humpolec Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

HOEKO - Automotive s.r.o.
  • HOEKO - Automotive s.r.o.
  • Kontakt : Miroslava Krumplová
  • Telefon : +420 565 650 392
  • E-mail : personalni@hoeko.cz
  • Adresa : Jiřice 251, 396 01 Humpolec

Klíčová slova

zájem

výroby

znalost

práce

zkušeností

zaškolení

učit

novým

věcem

organizační