PopisSPRÁVCE/-KYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
- PP na dobu určitou 1 roku s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou, nástup 1.7.2019
- Požadujeme: flexibilitu, vstřícné a komunikativní vystupování, znalost problematiky informačních, komunikačních a multimediálních technologií, operačních systémů (především Windows) a kancelářských aplikací, orientace v problematice počítačových sítí, schopnost edukovat uživatele v problematice ICT.
- Náplň práce: Zajišťuje podporu stávajících prostředků HW a SW techniky včetně údržby, diagnostiky a řešení problémů na UHK, samostatně instaluje a konfiguruje prostředky ICT a AV techniky na UHK, pokud to řešení problému vyžaduje, zajišťuje spolupráci s jinými útvary UHK či externími subjekty, zajišťuje bezpečnost, dostupnost a integritu dat, zajišťuje správnou instalaci, ochranu a údržbu programového vybavení pro potřeby UHK, sleduje vývoj prostředků SW a HW ve své oblasti tak, aby mohl optimálně využívat prostředků AV techniky i ICT a mohl poskytovat kvalifikovanou poradenskou službu, poskytuje podporu a technický servis pro uživatele, řeší přístupová oprávnění konkrétních uživatelů pro vstup do aplikací systémů výpočetní techniky, připravuje specifikace ICT a AV zařízení pro výběrová řízení, příprava a zajištění ICT a AV techniky při jednáních vrcholných orgánů univerzity (kolegium děkana, vědecká rada, správní rada, akademický senát UHK, obhajoby projektů a vědeckých prací atd.), pořizování audio a videozáznamů.
- Nabízíme: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování nebo stravenky, výhodný telefonní tarif
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem, kontaktní osoba: Herman Aleš Bc., tel.: 777 484 277, e-mail: ales.herman@uhk.cz

Minimální vzděláníÚSV SměnnostPružná pracovní doba PracovištěRokitanského 62/26, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně27000 Kč Nastoupit od2019-07-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Univerzita Hradec Králové
  • Univerzita Hradec Králové
  • Kontakt : Aleš Herman
  • Telefon : +420 777 484 277
  • E-mail : ales.herman@uhk.cz
  • Adresa : Rokitanského 62/26, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

uhk

techniky

zajišťuje

ict

prostředků

podporu

rada

řešení

uživatele

problematice