PopisIT PRACOVNÍK/-ICE
- PP na 1 rok s možností prodloužení, nástup možný dle dohody
- Náplň práce: část pracovní doby nastavená, část flexibilně dle aktuálních potřeb a požadavků;
údržba softwaru, instalace, péče o PC a notebooky zaměstnanců, péče o servery apod.
- Požadavky: zkušenosti v oboru, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, umět vyjít vstříc náročným uživatelům; administrátorské znalosti: Windows 7, 8,10. Administrátorská znalost MS Office, Windows Server 2012, znalost Linuxové servery (CentOS) - nastavení sítí, samba, apache, dns, dhcp; konfigurace firewallu, wi-fi routerů
- V případě zájmu nás kontaktujte emailem nebo telefonicky, kontaktní osoba:Markéta Chytrá, telefon: 777 253 338, e-mail: monika.hrubesova@sion.cz

Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěStřední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně26000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  • Střední škola Sion High School, Hradec Králové
  • Kontakt : Markéta Chytrá
  • Telefon : +420 777 253 338
  • E-mail : marketa.chytra@sion.cz
  • Adresa : Střední škola Sion High School, Hradecká 1151/9, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

péče

část

windows

znalost

dle

servery

samba

sítí

nastavení

centos