PopisPRACOVNÍK/-ICE PROVOZNÍCH SLUŽEB
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned, pracovní doba ve všední dny od 7:00 do 15:30.
- Náplň práce: úklid biskupské rezidence, tj. kancelářských prostor, chodeb a sociálních zařízení, výpomoc v kuchyni - příprava studené kuchyně, výdej občerstvení, výpomoc při stolování a servírování při společenských akcích, údržba prádla - praní, žehlení, údržba interiérové zeleně.
- Požadujeme: schopnost zorganizovat si práci a provádět ji pečlivě a efektivně
- Nabízíme: týden dovolené navíc, stravenky, možnost účastnit se duchovních programů pořádaných pro zaměstnance
- Cítíte-li se touto nabídkou osloveni, zašlete nám svůj životopis do 12.5.2019 na adresu: personalni@bihk.cz. "Biskupství" si vyhrazuje právo prodloužit výběrové řízení, případně neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči nenaplní očekávání organizace.

Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěBiskupství královéhradecké [018], Velké náměstí 35/44, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně15000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

Biskupství královéhradecké
  • Biskupství královéhradecké
  • Kontakt : Taťána Blažková
  • Telefon : +420 603 458 843
  • E-mail : personalni@bihk.cz
  • Adresa : Biskupství královéhradecké [018], Velké náměstí 35/44, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

pracovní

údržba

výpomoc

pracovníkice

programů

duchovních

účastnit

možnost

stravenky

navíc