PopisNÁPLŇ PRÁCE: vkládání dat do počítače, získávání a třídění potřebných dat, plánování výroby, vytváření průvodek a dodacích listů, evidence přijatého a vydaného materiálu, plnění operativních úkolů
POŽADAVKY: znalost německého jazyka na komunikační úrovni nebo (znalost anglického jazyka)
NABÍZÍME: osobní ohodnocení 0 - 2000,-, po zapracování možnost zvýšení osobního ohodnocení
KONTAKT:telefonicky (8-14h), e-mailem

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSMM Elektro, spol. s r.o. - Svitavy, Říční 1578/1, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

SMM Elektro, spol. s r.o.
  • SMM Elektro, spol. s r.o.
  • Kontakt : Adriana Zemanová
  • Telefon : +420 775 234 901
  • E-mail : adriana.zemanova@smmelektro.cz
  • Adresa : SMM Elektro, spol. s r.o. - Svitavy, Říční 1578/1, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

znalost

dat

osobní

německého

jazyka

komunikační

úrovni

anglického