PopisVETERINÁRNÍ ASISTENT/-KA - TECHNIK/-ČKA VE VETERINÁRNÍM CENTRU
- PP na dobu určitou 1 rok; nástup dle dohody, dvousměnný provoz; cca 1x měsíčně práce v sobotu a neděli a cca 3 svátky v roce, výjimečně práce večer/v noci; práce s břemeny do 15 kg
- Náplň práce: vyřizování telefonátů, emailů, pošty, objednávky a prodej zboží; osobní a elektronická komunikace s klienty (odborné poradenství, objednávání k zákrokům) včetně přijímání hotovostních plateb a plateb kartou; úklid recepce, čekárny a přilehlých prostor; výpomoc na ambulanci, hospitalizaci, laboratoři ap.
- Požadujeme: nutné jsou výborné komunikační dovednosti (slovní i písemný projev) a časová flexibilita; velkou výhodou je středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru veterinární medicíny nebo chovatelství, zkušenosti s chovem malých zvířat, praxe na obdobné pozici (zverimex, recepční, veterinární asistent) a aktivní znalost Aj.
- Nabízíme: stravenky
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte e-mailem na: info@vivavet.cz. Minimální vzděláníÚSV SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMVDr. Vilma Hypská - Veterinární centrum VIVA, Medkova 1723/6, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

MVDr. Vilma Hypská
  • MVDr. Vilma Hypská
  • Kontakt : Radim Mervart
  • Telefon : +420 495 532 233
  • E-mail : info@vivavet.cz
  • Adresa : MVDr. Vilma Hypská - Veterinární centrum VIVA, Medkova 1723/6, Pražské Předměstí, 500 02 Hradec Králové 2

Klíčová slova

práce

veterinární

cca

plateb

oboru

vzdělání

vysokoškolské

středoškolské

výhodou

velkou