PopisPracovní doba střídavě po týdnu 7.00-15.30 a 8.30-17.00 h

Náplň práce:
obsluha kopírovacích zařízení a tiskáren; prodej cartridgí a kancelářského zboží; finalizace zakázek (laminace, střih atd.); nutná uživatelská znalost práce na PC (Office); praxe v oboru vítána

Požadujeme:
příjemné vystupování a odolnost vůči stresu

Nabízíme:
stravenky (po třech měsících); nápoje na pracovišti zdarma

Zájemci se mohou hlásit do 15.05.2019:
- zasláním životopisu s fotografií na e-mail: jiri.nebesky@grapp.cz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěGRAPP CZ, s.r.o. - pracoviště Drahotuše, Hranická 225, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice 4 Mzda minimálně22000 Kč Mzda maximálně23000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T03:33:52

Společnost

GRAPP CZ, s.r.o.
  • GRAPP CZ, s.r.o.
  • Kontakt : Jiří Nebeský
  • Telefon : +420 608 632 377
  • E-mail : jiri.nebesky@grapp.cz
  • Adresa : GRAPP CZ, s.r.o. - pracoviště Drahotuše, Hranická 225, Hranice IV-Drahotuše, 753 61 Hranice 4

Klíčová slova

pracovní

třech

praxe

oboru

vítánapožadujeme příjemné

vystupování

odolnost

vůči

stresunabízíme stravenky

měsících