PopisPrvní kontakt e-mailem: kariera@master.cz

Náplň práce:
- vývoj webových aplikací

Požadavky:
- SŠ vzdělání s maturitou
- praxe alespoň půl roku na pozici webového developera
- programování v jazyce JavaScript, PHP
- znalost databáze MySQL
- znalost anglického jazyka pro pochopení technické dokumentace
- ruský jazyk - alespoň na úrovni C1 (nebo rodilý mluvčí)
- ukrajinský jazyk - alespoň na úrovni C1 (nebo rodilý mluvčí)

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, jazyková školení, flexibilní pracovní doba, dovolená navíc

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěMaster Internet, s.r.o. - provoz, Cejl 825/20, Zábrdovice, 602 00 Brno 2 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně50000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-08T03:10:44

Společnost

Master Internet, s.r.o.
  • Master Internet, s.r.o.
  • Kontakt : Leona Kroupová
  • Telefon : +420 774 090 036
  • E-mail : kroupova@master.cz
  • Adresa : Master Internet, s.r.o. - provoz, Cejl 825/20, Zábrdovice, 602 00 Brno 2

Klíčová slova

alespoň

znalost

jazyk

úrovni

rodilý

kontakt

mluvčízaměstnanecké

dokumentace

ruský

mluvčí