PopisMísto výkonu práce: U Sluncové 666/12a, Karlín, 180 00 Praha 8
Kontaktní osoba: Kolesnyk Yevgen Ing., tel.: 724 923 495, e-mail: msmpraha@seznam.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Požadavky:
- min 5 roky na obdobné pozici
- práce s programy Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop) je pro Vás běžnou rutinou
- znalost fotografie, obalového designu a HTML5/CSS3
- práce s Zeplin, Trello, Bootstrap, Worpress,
- kreativitu, pečlivost a samostatnost a hlavně chuť do práce
- zodpovědnost a aktivní přístup
- znalost současných grafických a typografických trendů
- schopnost pracovat v týmu

- Český jazyk - aktivně (slovem a písemně)
- Ruský jazyk - na urovni rodileho mluvčiho

Náplň práce:
-Tvorba webové grafiky od návrhu po odevzdání dat k programování
-Tvorba reklamních statických i animovaných bannerů a postů na sociální sítě
-Návrhy a zpracování firemní reklamní grafiky: katalogy, brožury, letáky, inzertní grafika, prezentační grafika (PPT)

Zaměstnanecké výhody:
- přátelský tým, pohodlné pracovní podmínky, kancelář v samém centru Prahy (Nové Město).
Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěU Sluncové 666/12a, Karlín, 186 00 Praha 86 Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-03-25

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-07T07:16:20

Společnost

MSM GROUP s.r.o.
  • MSM GROUP s.r.o.
  • Kontakt : Yevgen Kolesnyk
  • Telefon : +420 724 923 495
  • E-mail : msmpraha@seznam.cz
  • Adresa : U Sluncové 666/12a, Karlín, 186 00 Praha 86

Klíčová slova

práce

grafiky

jazyk

grafika

místo

animovaných

statických

reklamních

programování tvorba

dat