PopisMísto výkonu práce Dražkovice.
Náplň práce : tvorba firemních dokumentů a grafiky pro tisk i web - katalogy, brožury, letáky, novinky, bannery, reklamní předměty apod. Platforma Mac.
Požadujeme : vzdělání SŠ, kreativitu a estetický cit, velmi dobrou znalost Adobe CS (InDesign, Photoshop, Illustrator).
Nabízíme kreativní a samostatnou práci ve stabilní společnosti a v přátelském kolektivu, motivační odměňování, další výhody dle výsledků.
Životopisy s ukázkou vaší práce o velikosti do 15MB prosím zasílejte na e-mail: prace@kas.cz, do subjektu zprávy uveďte text : DTP. Minimální vzděláníÚSV SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDražkovice 157, 533 33 Pardubice 23 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

K a S, s.r.o.
  • K a S, s.r.o.
  • Kontakt : personalista
  • E-mail : prace@kas.cz
  • Adresa : Dražkovice 157, 533 33 Pardubice 23

Klíčová slova

práce

místo

výhody

illustrator nabízíme

kreativní

samostatnou

práci

stabilní

společnosti

přátelském