Popis(BIO) ORGANICKÝ/-Á CHEMIK/-ČKA
- PP na dobu neurčitou, nástup dohodou
- Náplň práce: bude návrh, příprava a purifikace malých organických molekul, účast na projektech vědy a výzkumu, vedení studentských prací a výuka studentů
- Požadujeme: vysokoškolské vzdělání (popř. Ph.D.) v oboru organické chemie nebo příbuzném (možnost nástupu i před obhajobou), znalost syntetických, purifikačních a analytických technik, znalost anglického jazyka, praxe, ochotu učit se a pracovat na sobě
- Nabízíme: akademickou pozici (nástup dohodou), zajímavé platové ohodnocení, práci v mladém a úspěšném kolektivu, moderně zařízené laboratoře, pokročilou instrumentaci.
Příspěvek na stravování, příspěvek na důchodové nebo životní připojištění, flexi pasy, 8 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: kamil.musilek@uhk.cz
Minimální vzděláníVysokoškolské SměnnostPružná pracovní doba PracovištěUHK - Přírodovědecká fakulta, Hradecká 1285, 500 03 Hradec Králové 3 Mzda minimálně30000 Kč Mzda maximálně40000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Univerzita Hradec Králové
  • Univerzita Hradec Králové
  • Kontakt : Kamil Musílek
  • Telefon : +420 493 332 780
  • E-mail : kamil.musilek@uhk.cz
  • Adresa : UHK - Přírodovědecká fakulta, Hradecká 1285, 500 03 Hradec Králové 3

Klíčová slova

znalost

nástup

bio

platové

moderně

kolektivu

úspěšném

mladém

práci

ohodnocení