PopisMísto výkonu práce Pardubice.
Náplň práce: manuální stavební práce dle potřeb stavby, práce podle pokynů nadřízeného pracovníka, manipulační práce se stavebními hmotami, materiály, drobnou mechanizací a jednoduchými stavebními stroji, nářadím.
Požadavky: praxe ve stavebnictví vítána, fyzická zdatnost, spolehlivost, pracovitost, schopnost práce v týmu.
Nabízíme: svoz zaměstnanců na pracoviště, jistota stálé práce, dobré mzdové podmínky, týden dovolené navíc.
První kontakt telefonicky (PO - PÁ od 08:00 do 15:00) Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSTRABAG a.s. - provozovna, Holandská 467, Pardubičky, 533 01 Pardubice 21 Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-06

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

STRABAG a.s.
  • STRABAG a.s.
  • Kontakt : Jaroslav Jiroušek
  • Telefon : +420 724 101 289
  • Adresa : STRABAG a.s. - provozovna, Holandská 467, Pardubičky, 533 01 Pardubice 21

Klíčová slova

práce

stavebními

místo

pracoviště

zdatnost

spolehlivost

pracovitost

schopnost

týmunabízíme

svoz