PopisPožadujeme:
• Vyučení
• Ovládání PC minimálně na uživatelské úrovni
• Praxe ve výrobní firmě vítaná
• Schopnost pracovat v kolektivu a v nepřetržitém pracovním režimu
• Dobrý zdravotní stav
• Spolehlivost, svědomitost, aktivní a samostatný přístup k práci

Náplň práce:

Operátor chemické předúpravy řídí a zodpovídá za udržování provozních parametrů chemické předúpravy a eviduje ji, aplikuje fólie, dohlíží na provoz demineralizační stanice.

Nabízíme:

•Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnosti
•Možnost pronájmu bytu v místě pracoviště ve Velvarech
•Náborový příspěvek 3 000 Kč
•5 týdnů dovolené, 13. plat, prémie
•Odměnu na dělnických pozicích za 100% docházku v měsíci
•Roční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč
•Zvýhodněné telefonní tarify pro rodinu
•Příspěvek na rekreaci dětí do 15 let věku
•Věrnostní odměnu za odpracovaná léta
•Finanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu
•Dotované závodní stravování
•Zvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)
•Firemní společenské akce
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěSídliště 420, 273 24 Velvary Mzda minimálně23000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T18:41:46

Společnost

METAL TRADE COMAX, a.s.
  • METAL TRADE COMAX, a.s.
  • Kontakt : Kateřina Snopková
  • Telefon : +420 739 583 958
  • E-mail : prace@mtcomax.cz
  • Adresa : Sídliště 420, 273 24 Velvary

Klíčová slova

chemické

předúpravy

let

příspěvek

pozicích

pojištění

životní

připojištění

penzijní

měsíci roční