PopisPohovory pro uchazeče o zaměstnání probíhají každé ÚT a ČT od 14:00h na adrese místa výkonu práce. Sebou prosím přineste strukturovaný životopis.

Požadujeme: předchozí zkušenosti z výroby výhodou, spolehlivost, zodpovědnost, týmovou spolupráci, komunikativnost a manuální vzručnost.

Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, bonusy za víkendové přesčasy, 20% variabilní složky k základní mzdě, příspěvek na stravování ve formě stravenek v nominální hodnotě 80,-Kč, příspěvek na dopravu autobusem do práce z Chomutova/Jirkova, příspěvek na životní a úrazové pojištění, věrnostní bonus za loajalitu, finanční bonus za doporučení kandidáta, zvýhodněné volání v rámci tel. operátora, firemní akce, wellness program, finanční odměnu za zlepšovací návrhy, jazykové kurzy, a další ...

Pracovní náplň: různorodá dle pracovní pozice ve výrobě (pájení, svařování, ohýbání, skenování, vyroba dílů). Zodpovědnost za kvalitu a množství vyrobených dílů, dodržování pracovních postupů v souladu s bezpečnostními předpisy, účast na školení nezbytných k výkonu práce, provádění záznamů výrobních parametrů dle požadavků systému kvality, životního prostředí a bezpečnosti práce, provádění přestaveb dle dokumentace a pracovního postupu. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostTřísměnný provoz PracovištěKarlovarská 5578, 430 01 Chomutov 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26900 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-09T18:41:46

Společnost

Eaton Industries s.r.o.
  • Eaton Industries s.r.o.
  • Kontakt : Martina Břízová
  • Telefon : +420 474 313 131
  • Adresa : Karlovarská 5578, 430 01 Chomutov 1

Klíčová slova

práce

příspěvek

dle

pracovní

bonus

dílů

zodpovědnost

provádění

finanční

výkonu