PopisÚřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice

účetní

Pracoviště:
Úřad práce České republiky - Krajská pobočka v Plzni

Hlavní náplň činnosti:
- vedení účetní evidence
- provádění finančních operací
- kontrola dodržování zákonných postupů dle oběhu účetních dokladů a finanční kontroly

Kvalifikační a další požadavky:

- vzdělání ÚSO ekonomického směru
- praxe min. 2 roky v oblasti v účetnictví
- výborná uživatelská znalost práce s PC zejména MS Word a MS Excel (certifikát ECDL výhodou)
- znalost práce s IS GINIS a SAP výhodou
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost

Pracovní podmínky:

- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba - plný úvazek
- předpokládaný nástup od 1. 6. 2019
- pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 17. 5. 2019 včetně na e-mailovou adresu: jana.matasova@uradprace.cz

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěÚřad práce České republiky KoP Plzeň, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1 Mzda minimálně18230 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Úřad práce České republiky
  • Úřad práce České republiky
  • Kontakt : Jana Matasová
  • E-mail : jana.matasova@uradprace.cz
  • Adresa : Úřad práce České republiky KoP Plzeň, Kaplířova 2731/7, Jižní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Klíčová slova

práce

požadavků

české

republiky

dobu

řízení

pracovní

nesplnění

možností

určitou