PopisASISTENT/KA PRODEJE- pracoviště Jičín
V případě zájmu kontaktujte pana Lukáše Prágra telefonicky: 778433353 nebo e-mailem: jicin@turbopizza.cz
Upřesňující informace:
Oblíbená pobočka TURBO PIZZA v Jičíně, přijme do svých řad novou posilu.
Náplň práce: obsluha pizzerie, pomocná příprava v kuchyni, obsluha telefonu
Požadujeme: zejména chuť do práce, příjemné vystupování, stresovou odolnost vůči nahromaděným objednávkám, pracovitost, serióznost, cit pro úklid a velkou spolehlivost, řidičský průkaz sk. B výhodou
Nabízíme: práce v oblíbeném podniku, být součást firmy s rozrůstajícími se pobočkami po ČR, mladý týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy
Pozice vhodná i pro absolventy. Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěKaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1 Mzda minimálně22000 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

TURBO PIZZA, s.r.o.
  • TURBO PIZZA, s.r.o.
  • Kontakt : Lukáš Prágr
  • Telefon : +420 602 697 625
  • E-mail : jicin@turbopizza.cz
  • Adresa : Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1

Klíčová slova

práce

případě

obsluha

asistentka

výhodou nabízíme

součást

podniku

oblíbeném

řidičský

průkaz