PopisPRACOVIŠTĚ Kroměříž - Prodejna Gigant
- Náplň práce: prodej masa a uzenin, doplňování zboží, úklid
- Požadujeme: vyučení, zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa výhodou, profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita
- zástup za dlouhodobou nemoc s možností změny na HPP na dobu neurčitou
- benefity: jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 120,- Kč za směnu plně hrazené firmou, mimořádné prémie na dovolenou a na vánoce
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:30) Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěMAKOVEC a.s. - Prodejna maso-uzeniny, Kovářská 10/16, 767 01 Kroměříž 1 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně24000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

MAKOVEC a.s.
  • MAKOVEC a.s.
  • Kontakt : Bronislava Křížová
  • Telefon : +420 573 332 575,777 713 739
  • E-mail : stancik.v@makovec.cz
  • Adresa : MAKOVEC a.s. - Prodejna maso-uzeniny, Kovářská 10/16, 767 01 Kroměříž 1

Klíčová slova

masa

pracoviště

směnu

změny

hpp

dobu

neurčitou

benefity

jídelní

kupóny