PopisNÁPLŇ PRÁCE: soustružení hřídelí, přírub, soustružení závitů nožem
POŽADAVKY: vzdělání ve strojírenském oboru(soustružník, obráběč kovu, nástrojař), praxe v oboru výhodou, zodpovědnost a samostatnost, vysoké pracovní nasazení ,znalost technických výkresů
NABÍZÍME: příspěvek na podnikové stravování, penzijní připojištění, 25 dnů dovolené, docházkový bonus měsíční/roční, profesní růst, 13. plat, poukázky na volný čas a další firemní benefity
KONTAKT: osobně, telefonicky (po-pá 7-15h), e-mailem Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěŘíční 2269/1d, Předměstí, 568 02 Svitavy 2 Mzda minimálně20000 Kč Mzda maximálně26000 Kč Nastoupit od2019-05-15

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

TOS Svitavy,a.s.
  • TOS Svitavy,a.s.
  • Kontakt : Jolana Chládková
  • Telefon : +420 461 563 114
  • E-mail : chladkova@tos.cz
  • Adresa : Říční 2269/1d, Předměstí, 568 02 Svitavy 2

Klíčová slova

soustružení

náplň

růst

penzijní

připojištění

dnů

dovolené

docházkový

bonus

měsíčníroční