PopisPožadujeme: výborný zdravotní stav, samostatný, aktivní a zodpovědný přístup k práci, práci v nepřetržitém provozu, průkaz VZV výhodou.
Nabízíme: jistotu stabilní firmy, dlouhodobý pracovní poměr, rozšíření kvalifikace - kurz řidiče VZV, vícesložkovou mzdu s motivačními příplatky, nástup možný ihned.
Náplň práce: manipulace s druhotnými surovinami.
V případě zájmu pište na uvedený email, kde uvedete název pracovní pozice a místo pracoviště!!! Je možné též volat v době 8:00 - 14:00hod na uvedené telefonní číslo. Minimální vzděláníZákladní + praktická škola SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěMarius Pedersen a.s. P, Vítězná 1, Sedlec, 284 03 Kutná Hora 3 Mzda minimálně80 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Marius Pedersen a.s.
  • Marius Pedersen a.s.
  • Kontakt : Martin Bleha
  • Telefon : +420 728 515 091
  • E-mail : cv@mariuspedersen.cz
  • Adresa : Marius Pedersen a.s. P, Vítězná 1, Sedlec, 284 03 Kutná Hora 3

Klíčová slova

pracovní

práci

vzv

požadujeme

uvedete

ihned náplň

práce

manipulace

druhotnými

surovinamiv