PopisC04 z:9/5/2019
Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou
Náplň práce:
- plánování průběhu poskytování sociální služby včetně jejího hodnocení podle osobních cílů, potřeba a schopností klienta, sledování potřeb klienta a vedení individuálních záznamů o průběhu sociální služby
- řešení záležitostí spojených s poskytovanou službou, poskytování přímé obslužné péče o klienty, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností
- vedení pracovního kolektivu.
Požadujeme:
- výhodou očkování proti žloutence typu B
- výpis z RT.
Nabízíme:
- platové zařazení dle Nařízení vlády č.341/2017 Sb.
- po zapracování osobní ohodnocení a další benefity
- nástup dle dohody
- FKSP stravování.
Výběrové řízení proběhne v 1 kole. Životopisy spolu s motivačním dopisem zasílejte do 20. 5. 2019. Kontakty e-mailem viz výše.

Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěNáš svět, příspěvková organizace - pracoviště Pržno, Pržno 239, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí Mzda minimálně19390 Kč Mzda maximálně29230 Kč Nastoupit od2019-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

Náš svět, příspěvková organizace
  • Náš svět, příspěvková organizace
  • Kontakt : Petra Plucnarová
  • Telefon : +420 558 605 605
  • E-mail : p.plucnarova@centrumprzno.cz
  • Adresa : Náš svět, příspěvková organizace - pracoviště Pržno, Pržno 239, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Klíčová slova

klienta

pracovní

vedení

dle

sociální

poskytování

průběhu

platové

vlády

nařízení