PopisKontakt telefonicky od 6:00 do 14:00 hodin nebo e-mailem marketa.novotna@pzp.cz.
- SŠ, VŠ technického směru
- zkušenosti v oblasti kvality ve výrobním strojírenském prostředí
Náplň práce:
- sjednocení a nastavení procesů kvality
- zodpovědnost za dodržování termínů a zajištění technických revizí výrobních zařízení
- zodpovědnost za agendu bezpečnosti práce
- zodpovědnost za problematiku odpadového hospodářství
Zaměstnanecké výhody:
- příjemné prostředí, příspěvek na stravování, dlouhodobá a stabilní práce, příspěvek na ŽP, výuka cizích jazyků. Minimální vzděláníÚSO s maturitou (bez vyučení) SměnnostJednosměnný provoz PracovištěSemechnice 132, 518 01 Dobruška Mzda minimálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-09

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

PZP KOMPLET a.s.
  • PZP KOMPLET a.s.
  • Kontakt : Markéta Novotná
  • Telefon : +420 494 629 123
  • E-mail : marketa.novotna@pzp.cz
  • Adresa : Semechnice 132, 518 01 Dobruška

Klíčová slova

zodpovědnost

příspěvek

práce

kontakt

hospodářství zaměstnanecké

zařízení

agendu

bezpečnosti

problematiku

odpadového