PopisRosteme! Máme stále více zakázek, tj. jistou práci právě pro Vás. Jste zkušený odborník nebo absolvent školy? Kontaktujte nás!
Náplň práce: rozměřování a ruční zpracování strojních součástí, pilování, sekání, řezání závitů, strojní obrábění, frézování atd.
Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru je výhodou (nikoliv podmínkou), praxe v oboru je výhodou, čtení technických výkresů, manuální zručnost, samostatnost, orientace na detail, schopnost se učit novým věcem.
Nabízíme: kompletní zaškolení a zapracování, motivující finanční ohodnocení, podporu profesního růstu, stravenky, týden dovolené navíc, příplatek za odpolední nebo noční směnu, příspěvek na penzijní připojištění.
V případě zájmu volejte v PO -PÁ 8:00 - 18:00hod, nebo pište na uvedený email.
Minimální vzděláníNižší střední odborné SměnnostDvousměnný provoz PracovištěBOKI Industries a.s. P, Okružní 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1 Mzda minimálně17000 Kč Mzda maximálně25000 Kč Nastoupit od2019-05-10

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-10T03:07:31

Společnost

BOKI Industries a.s.
  • BOKI Industries a.s.
  • Kontakt : Renata Chroustová
  • Telefon : +420 734 390 266
  • E-mail : renata.chroustova@bokigroup.eu
  • Adresa : BOKI Industries a.s. P, Okružní 600, 285 22 Zruč nad Sázavou 1

Klíčová slova

výhodou

oboru

rosteme

zaškolení

podporu

ohodnocení

finanční

motivující

zapracování