PopisPracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Náplň práce:
-obsluha strojních, technických a bezpečnostních zařízení,
-obsluha odsunu koksu z baterie,
-zodpovědnost za ekologická zařízení.
-údržba obsluhovacích strojů,

Požadavky:
-střední odborné vzdělání (výuční list), vhodné pro absolventy
-schopnost rychle se orientovat,
-ochota učit se a zodpovědnost,
-schopnost a ochota pracovat na směny (v nepřetržitém provoze).

Zaměstnanecké výhody:
Dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Mzda: od 23 000 Kč + 3 905 Kč do 25 100 Kč + příplatky 3 905 Kč Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěArcelorMittal Ostrava a..s./, Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava Mzda minimálně23000 Kč Mzda maximálně29005 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

ArcelorMittal Ostrava a.s.
  • ArcelorMittal Ostrava a.s.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : ArcelorMittal Ostrava a..s./, Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava

Klíčová slova

příspěvek

pracoviště

ochota

pracovat

směny

nepřetržitém

provozezaměstnanecké

výhody dotovaná

strava

dní