PopisPracoviště: Vratimovská 689/117, Ostrava - Kunčice
Kontakt: telefonicky, na výběrovém řízení dle předchozí domluvy

Náplň práce:
- připravuje žlaby a struskové rýny k odpichu,
- spolupracuje při výměně armatur při stání pece,
- provádí čištění pracovní plošiny vysoké pece před a po odpichu,
- podílí se na opravě žáruvzdoru před odpichem,
- stará se o odtok strusky na hlavním a odtokovém žlabu

Požadavky:
- střední odborné vzdělání (výuční list),
- schopnost práce ve výškách a v prašném prostředí,
- ochota učit se novým věcem a zodpovědnost,
- pozitivní vztah k manuální práci,
- řidičský průkaz sk. B (výhodou)

Zaměstnanecké výhody:
Dotovaná strava, 25 dní dovolené, firemní akce, příspěvek na penzijní a životní pojištění, rekondičně-ozdravné pobyty, bezúročné půjčky, relaxační programy, příspěvek při narození dítěte, kvartální prémie

Mzda: od 27 940 Kč + příplatky 8 048 Kč do 33 030 Kč + příplatky 8 048 Kč Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostNepřetržitý provoz PracovištěArcelorMittal Ostrava a..s./, Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava Mzda minimálně27940 Kč Mzda maximálně41078 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

ArcelorMittal Ostrava a.s.
  • ArcelorMittal Ostrava a.s.
  • Kontakt : Radka Pajchlová, Bc. Jan Tengler
  • Telefon : +420 595 683 354,595 684 342
  • E-mail : pracevhuti@arcelormittal.com
  • Adresa : ArcelorMittal Ostrava a..s./, Vratimovská 689/117, 707 02 Ostrava

Klíčová slova

příplatky

odpichu

příspěvek

pece

dítěte

zodpovědnost

průkaz

řidičský

práci

manuální