PopisPracoviště: Unčovice 133, Litovel. Nástup možný ihned. Pracovní doba 7:00 - 19:00hod.
Náplň práce:
- výroba a zpracování plastů,
- balení a expedice výrobků,
- obsluha a seřizování strojů pro výrobu
Požadujeme:
- spolehlivost,
- zodpovědný přístup k práci,
- ochotu pracovat ve směnném provozu,
- fyzickou zdatnost, vzhledem k přenášení těžkých břemen - práce vhodná pro muže,
- dobrý zdravotní stav,
- vzdělání v technickém směru (výhodou),
- ochotu učit se novým věcem,
- průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku (výhodou),
- řidičský průkaz sk B (výhodou)
Nabízíme:
- zaškolení na pozici,
- možnost zhotovení průkazu na vysokozdvižný vozík,
- zodpovědnou a zajímavou práci v čistém prostředí,
- zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně,
Kontakt je možný osobně (úterý a středa 9:00 - 14:00) nebo telefonicky (pondělí - pátek 9:00 - 14:00).
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen) SměnnostDvousměnný provoz PracovištěJana Benešová - Beneš - prac. Unčovice, Unčovice 133, 784 01 Litovel Mzda minimálně20000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

Jana Benešová - Beneš - Unčovice
  • Jana Benešová - Beneš - Unčovice
  • Kontakt : František Beneš
  • Telefon : +420 776 602 903
  • Adresa : Jana Benešová - Beneš - prac. Unčovice, Unčovice 133, 784 01 Litovel

Klíčová slova

výhodou

práci

možný

ochotu

průkaz

výrobků

práce

pracoviště

výhodou nabízíme

pozici