PopisNástup možný IHNED.

Pracovní náplň:
vyšetření zraku, pomoc při výběru brýlí, vedení agendy.

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrije nutné; komunikativnost

Nabízíme:
plný nebo částečný úvazek; možnost výkonu práce v nové provozovně (Kroměříž); odměny; služební vůz a telefon; pravidelný vzdělávací program

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: radka.kubaskova@gmail.com
Minimální vzděláníBakalářské SměnnostJednosměnný provoz PracovištěDR. OPTIK s.r.o. - pracoviště Kojetín, Masarykovo náměstí 33, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín Mzda minimálně30000 Kč Nastoupit od2019-06-01

Stručné info

  • Zveřejněna:2019-05-11T03:13:26

Společnost

DR. OPTIK s.r.o.
  • DR. OPTIK s.r.o.
  • Kontakt : Radka Kubásková
  • E-mail : radka.kubaskova@gmail.com
  • Adresa : DR. OPTIK s.r.o. - pracoviště Kojetín, Masarykovo náměstí 33, Kojetín I-Město, 752 01 Kojetín

Klíčová slova

nástup

možnost

životopisu

zasláním

hlásit

programzájemci

vzdělávací

pravidelný

telefon

vůz